Reklama zewnętrzna jest jednym z najważniejszych źródeł przekazu reklamowego.


Obok Internetu, telewizji i prasy reklama zewnętrzna jest jednym z największych mediów, kształtujących dzisiejsze myślenie wielu ludzi na całym świecie. Spowodowane jest to ogromnym wskaźnikiem oglądalności. Reklamy zewnętrzne otaczają nas wszędzie – czy tego chcemy, czy też nie. Taka forma reklamowa dociera bezpośrednio do odbiorcy, bez możliwości jej pominięcia. Umożliwia ona również kształtowanie wizerunku produktu w takim czasie i miejscu, które są dla niego najbardziej odpowiednie.

 

Reklamy Outdooru


Zapewne większość osób, mówiąc „outdoor”, myśli o billboardach i plakatach. Jednak reklama zewnętrzna ma znacznie szersze spectrum możliwości. Taką formą oddziaływania na odbiorcę są również przyczepy reklamowe, citylighty (reklama świetlna na przystankach), gabloty i statuetki, pylony i totemy reklamowe, lawety reklamowe, witryny sklepowe i wiele innych. Ciągła ewolucja branży reklamowej wymusza tworzenie nowych rozwiązań. Outdoor nie ma żadnych ograniczeń w stosunku do technologii i materiałów, potrzebnych do stworzenia pomysłu, który by skutecznie przyciągał uwagę potencjalnych klientów. Jedyną barierą może być ludzka wyobraźnia.

 

Dojedź do klienta


Jedną z bardzo popularnych ostatnio technik marketingowych jest reklama mobilna. Jest ona bardzo oryginalnym i skutecznym sposobem promocji. Do tego typu technik outdoorowych należą między innymi: przyczepy reklamowe, lawety reklamowe, reklama na pojazdach typu Segway, balony reklamowe czy nawet sterowce reklamowe. Umożliwiają one dostosowanie przekazu zarówno do szerokiej grupy odbiorców, jak i do konkretnych, potencjalnych klientów. Mobile poruszają się określonymi trasami, które cechują się największym natężeniem ruchu.

 

Pierwszy zgarnia wszystko


Reklama zewnętrzna - Śliniący się piesReklama jest prężnie rozwijającą się gałęzią marketingu. Niestety, czas nie stoi w miejscu dla tych, którzy szukają drogi do sukcesu. Dzisiaj w reklamie nie ma miejsca na kompromisy. Każde przekaz musi być oryginalny, na swój sposób niepowtarzalny i trafny. Jakkolwiek skopiowane pomysły, tworzone na podstawie innych reklam nie mają już takiej samej siły przebicia. W tej walce o klienta spóźniając się z jakimkolwiek pomysłem lub kopiując go od innych można stracić milionowe zyski.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami! Kampanie reklamowe prowadzimy szczególnie w: Poznań. I w wielu innych miastach!